background - color : # 000000 ; /*Green*/

Новий стандарт
"Міс Аліса 2011"
HALLOWEEN 2011
Хеловін – улюблене свято багатьох моїх однокласників і мій теж. Секрет його насамперед у тому, що не треба вдягатися у «кремове тістечко»: банти, мережива й робити високі зачіски. Треба просто веселитись. В цьому році ,завдяки, президенту школи та самоврядуванню ЛУР все-таки, відбулося веселе дійство. Ми ще за місяць до назначеної дати 31 жовтня думали про те, які ж костюми придумати, аби бути цікавим і неповторним персонажем улюбленого свята. Демони, ангели, відьми, вампіри – Хеловін перетворив усіх друзів у здичавілі образи довгоочікуваного свята.

Думаю, не слід вам розповідати, як довго часу ми провели в пошуках цікавих костюмів, так от ще довше ми придумували конкурси й страшилки-історії для сценарію свята.

І ось настав той хвилюючий момент. Навіть найслухняніші учні нашого класу стали абсолютно невпізнанними. Ми запалили свічки в головах гарбузів й вимкнули світло. Дивовижний містичний дух доповнювали різноманітні святкові смаколики: горіхи, яблука й медяники. Коли всі демонічні гості вдосталь наслухались страшних історій з їх темного життя , ми вирушили на загальношкільне свято. Там проходив конкурс на найкращий костюм. А далі – звісно на «чорні» гуляння.

Свято залишило безліч яскравих вражень, на стільки , що , здається, Хеловін в школі став неофіційно улюбленим і традиційним святом усіх школярів.