background - color : # 000000 ; /*Green*/

Четвер, 2018-10-18, 0:37 AMВітаю Вас Гість
Реєстрація | Вхід
RSS
Загальноосвітній ліцей м.Орджонікідзе
Новий стандарт
Меню сайту
Пошук
Міні-чат
"Міс Аліса 2011"

Вітаємо!


Команду ліцею з І місцем в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з інформатики .

Команда ліцею: Науменко Анна 11-А, Коновалова Юлія 11-А, Маркідов Максим 11-А, Михайлюк Влакдислав 9-А

 1 місце - Михайлюк Владислав

2 місце - Науменко Анна

3 місце - Коновалова Юлія


Маркідов Максим 

 Команду ліцею з ІІ місцем в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з хімії та історії.

Команду ліцею з І місцем в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з економіки:

Скрипника Дениса -11- А клас, Маркідова Максима -11 - А клас, Чмихал Олександр - 11 -Б клас, Кужелюк Ульяна - 10 клас, Медведєва Олександра 9 - А клас.

Команду ліцею з   місцем в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з біології 

Команду ліцею з 6 місцем в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з географії 

Команду ліцею з І місцем в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з правознавства :
Скрипника Дениса - 11 - А клас, Науменко Анну - 11 - А клас , Кружиліну Ольгу - 10 класу , Опару Наталію - 10 класу , Мокруху Ірину - 9- А класу, Кочнєва Іллю - 9-А класу.

Команду ліцею з І місцем в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови : 
 Князюк Яну 8-А клас, Шолом Анастасію 9-А клас, Височину Кароліну 10-А клас, Самойленко Анастасію 11-А клас

Команду ліцею з ІІ місцем в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії :
Самойленко Анастасію, ученицю 11-А класу, з ІІ місцем та Скрипника Дениса з ІІІ місцем  в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії 

Команду ліцею з ІІ місцем в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики

Гусакова Давида 8-А клас, Михайлюка Владислава 9-а клас, Лебедєва Станіслава 10-А клас, Коновалову Юлію 11-А клас
14 листопада 2011
Вітаємо!

 Вітаємо команду ліцею з І місцем в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики:

Євсюкову Юлію 6-а клас, Ткачова Олександра 7-Б клас, Закупіна Єгора 8-а клас, Михайлюка Владислава 9-А клас,

Полєшко Анну 10-А клас, Коновалову Юлію 11-а клас


Вітаємо команду ліцею з ІІ місцем в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури:


Князюк Яну, Ковтун Ксенію 8-а клас, Медведєву Олександру 9-А клас, Опару Наталію 10-А клас,

Самойленко Анастасію, Костіненко Маргариту 11-А клас