background - color : # 000000 ; /*Green*/

Загальноосвітній ліцей м.Орджонікідзе
Новий стандарт
"Міс Аліса 2011"

08.12.2011р. в нашому місті пройшов конкурс на звання «Вчитель року-2012», який проводився на базі 6-ї школи. Наш учбовий заклад представляла Літвінцева Л.І., вчитель біології. Лариса Іванівна вибрала учнів 11-А класу в допомогу на уроці.

Птахи і звірі, квіти і дерева звертаються до людини: « Збережи те, де стоїш, де живеш, на відстані погляду й голосу, хоча б на відстані простягнутої руки» - таким було кредо уроку. Лариса Іванівна обрала для виступу досить актуальну тему проблем навколишнього середовища, шляхів його збереження та ознайомлення з природоохоронними територіями. Приємна музика, яка постійно звучала, надихала учнів на роботу та не дозволяла членам журі нудьгувати. Дослідницькі проекти наших ліцеїстів ознайомили гостей з основними заповідними зонами Дніпропетровщини та України. Весь урок був збудований на співпраці вчителя з учнями та творчих завданнях. По закінченню журі відмітило креативний підхід до організації уроку та подякувало за роботу. Праця Лариси Іванівни була оцінена належним чином і подарувала їй звання «Вчитель року- 2012». Тож ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!