background - color : # 000000 ; /*Green*/

Понеділок, 2021-06-21, 9:58 AMВітаю Вас Гість
Реєстрація | Вхід
RSS
Загальноосвітній ліцей м.Орджонікідзе
Новий стандарт
Меню сайту
Пошук
Міні-чат
"Міс Аліса 2011"

День туризму – 2011

    Нещодавно  у нашому  місті активно святкувався День туризму , який припадає на 17 вересня .

    Педагоги нашого ліцею також взяли активну участь у цьому дійстві. Як це було з перших вуст – рядового туриста очевидця подій  17 вересня Тетяни Вікторівни Висоцької.

    Отже , 17 вересня. Ранок зустрів завзятих туристів не дуже приємною погодою. Було похмуре небо і сонце навіть не прогнозувалося. Та це не проблема, якщо йдеш з досвідченими туристами – педагогами! Швиденько зібравшись, ми вирушили у міську зону відпочинку, і лише подолавши мабуть з десяток кілометрів опинилися в заданому пункті. Дорогою ми бачили кемпінги інших команд, які досить оригінально розбили свій табір. Хтось уже варив кашу і приємні запахи пробудили наш апетит.

   Найперше , що ми вирішили зробити – це розпалити вогнище, розкласти палатку та прикрасити наше туристичне агентство « Казарін ІК0 » різними прапорцями, фотографіями. На новому місці ми швидко обжилися. Але найбільше вражень, мабуть, ми отримали, вболіваючи за  нашу команду спортсменів : О.Л.Казаріна, Н.Ю.Скрябіну, В.В.Махинько, О.В.Степаненко, В.О.Мендусь, адже фішкою нашого виходу став девіз :

«Наш лицей элитний –

Клещ енцифалитный.

Енцифалитный клещ –

Это сила , это вещь ! ».

    Тож  так ми підтримували наших спортсменів, коли вони наповнювали свою кров адреналіном, переправлялися від станції до станції.

    Проте веселощі тільки починалися! З приходом пана мера обстановка в нашому таборі помітно оживилася, адже зустрічали його частівками Л.М.Біднюк і В.І.Галій, а потім ми колективно заспівали пісню «Топ, топ …» і пригостили гостей кулішем, варениками. Гості були приємно вражені нашим задумом. Ми отримали призи – надувний човен і нарди.

    Витрачені сила і час не пройшли марно, тим паче ми отримали  величезний заряд позитивної енергії.Підготувала : Н.В.Висоцька