background - color : # 000000 ; /*Green*/

Вівторок, 2021-05-18, 4:37 PMВітаю Вас Гість
Реєстрація | Вхід
RSS
Загальноосвітній ліцей м.Орджонікідзе
Новий стандарт
Меню сайту
Пошук
Міні-чат
"Міс Аліса 2011"

30 вересня разом з усією країною ліцей святкував День працівника освіти відомий як День вчителя. З самого ранку ліцеїсти закінчували проводити підготовку для поздоровлення шановних вчителів. Організатором свята був призначений 11-А клас, який креативно підійшов до поставленого завдання. 

За допомогою живого коридору учні імпровізували «зоряну доріжку» для вчителів. Жоден вчитель не залишився без уваги. Учні 11-А класу зустрічали педагогів шквалом оплесків та теплими словами і супроводжували до дверей школи, де вони мали залишити відбиток руки на іменній зірці. Цього дня були відкриті зірки: Бондаренко Н.О., Махинько А.Г., Устимчук О.Ю., Зайцевої Т.І. та всіх інших. Кожен вчитель відчув себе справжньою знаменитістю та окрасою школи. Незважаючи на прохолодну погоду, атмосфера на святі залишалась теплою та душевною. 

Привітання продовжувались на святковому концерті, на який були запрошені нинішні та колишні вчителі ліцею. Їм були присвячені найкращі слова та виступи учнів. Протягом свята ліцеїстам вдавалось як розсмішити, так і розчулити шановних гостей. Сподіваємось, що гарні спогади про події цього дня нададуть наснаги вчителям на весь подальший рік.

            Підготував : Скрипник Денис учень 11 - А класу

Фотограф : Науменко Анна учениця 11 - А класу