background - color : # 000000 ; /*Green*/

Вівторок, 2021-05-18, 4:33 PMВітаю Вас Гість
Реєстрація | Вхід
RSS
Загальноосвітній ліцей м.Орджонікідзе
Новий стандарт
Меню сайту
Пошук
Міні-чат
"Міс Аліса 2011"
 Цей сайт cтворено для поширення власного досвіду, для спілкування, обміну ідеями тощо. На ньому будуть постійно викладатися розробки поурочних планів, виховних годин, комп'ютерних програм, тестів ...


 Сайт присвячено проблемам освіти.

 Сайт створено для всіх бажаючих і тих, кому потрібна допомога. Вчителям, учням, студентам.

 Інформаційні освітні веб-ресурси.

 Сайт створений для викладачів, студентів та педагогічних працівників.  

Він може бути цікавим і для більш широкої аудиторії, оскільки на ньому розглядаються питання не тільки навчання і виховання підростаючого покоління, а й багато інших тем пізнавального характеру, що дає можливість об`єднати всіх людей, яким цікавий внутрішній світ людини, її прагнення i сподівання, радощі. 

 Сайт створений для учителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, класних керівників, педагогів-організаторів та студентів вищих навчальних закладів.


 Законодавчі, правові акти України, нормативні документи. Корисні книги з онлайн бібліотеки. Каталог безкоштовних рефератів - студенту й школяру.


 Ми, об’єднані ідеями демократії та соціального партнерства, долучаючись до розбудови громадянського суспільства, шляхом злагодженої роботи команди професіоналів, ефективного використання наявних ресурсів та новітніх технологій діємо в ім’я оновлення освітнього простору України.


 Представлені матеріали - роки роботи на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи, тобто завуча. 
Майстер-клас створений з метою сприяння розвитку педагогічної творчості, передачі авторського досвіду з різних проблем педагогіки і психології, проведення експериментальної роботи. На Майстер-класі можна ознайомитись з досвідом роботи педагогів області, вивчити і впровадити у практику роботи інноваційні технології, знайти матеріали щодо планування та щоденної роботи.


 Будь-яка інформація зі сфери географії - наукові установи та їх діяльність, праці відомих географів, географічні видання, статті, конференції, інтернет-ресурси, картографічний матеріал, програмне забезпечення та багато іншого.


 Український портал для вчителів та викладачів. Розробки уроків і сценаріїв до свят. Методичні матеріали. Наочність до уроків.


 Всеукраїнський шкільний портал «Класна оцінка» – БЕЗКОШТОВНИЙ проект. Портал має унікальний набір сервісів для розгортання навчальним закладом на базі власного web-сайту системи інформатизації навчально-виховного процесу (конструктор сайтів, електронні шкільні щоденники, система дистанційного навчання, блоги, веб-конференції, форум та багато іншого). Простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Мови Порталу – українська, російська. Користувачі Порталу – понад 100 навчальних закладів України та Росії.


 На сайті розміщені розробки уроків, практичні роботи та тести з інформатики. Крім того, викладено програми, які використовуються при вивченні інформатики. Детально висвітлено питання заробітку на сайті та виведенню грошей на картку НСМЕП.


 «Шкільний світ» – провідне педагогічне видавництво України, яке спеціалізується на випускові періодичних видань та навчально-методичної літератури. Відоме освітянам з 1996 р.


 Самая большая школа информационных технологий в Украине.

Основная задача «Интершколы» – подготовить школьника к использованию информационных технологий как инструмента достижения успеха в жизни.


 Cайт створено для підтримки і популяризації освітньої галузі "Технологія" та любителів майструвати,створення інформаційно-методичного середовища вчителів технічної праці.


 Безкоштовні розробки уроків, методичні рекомендації, шкільні сценарії на сайті відділу освіти.


 Цей сайт cтворено для поширення власного досвіду, для спілкування, обміну ідеями тощо. 
На ньому будуть постійно викладатися розробки поурочних планів, виховних годин, комп'ютерних програм, тестів ...